Aktualnie budynek D w sprzedaży

„Osiedle Ostoja” to doskonale położone osiedle przy ul. Szpitalnej. Składające się dwóch etapów, pierwszy etap to 3 budynki 8 kondygnacyjne o nowoczesnej zabudowie.

Do wyboru przyszłych mieszkańców zaprojektowano ergonomiczne mieszkania o różnorodnej wielkości z przestronnymi balkonami i tarasami.

Atuty inwestycji:

- nowoczesna architektura,

- przemyślane układy mieszkań,

- przestronne balkony,

- bliskość terenów zielonych oraz rzeki Czarna Hańcza,

- cichobieżne windy,

- wideodomofony i drzwi antywłamaniowe,

- ogrzewanie podłogowe w łazience,

- biegi klatek schodowych wykończone w granicie,

- dobra komunikacja z centrum miasta,

- szeroka dostępność placówek edukacyjnych

- niskie koszty eksploatacji mieszkania,

- instalacja teletechniczna,

Bezpieczeństwo naszych mieszkańców zapewniają wideodomofony oraz antywłamaniowe drzwi, a spokojna i zielona okolica gwarantuje odpowiedni odpoczynek. Dodatkowo zaprojektowano nowoczesny plac zabaw oraz miejsca rekreacyjne dla wypoczynku mieszkańców. Do wszystkich kondygnacji można dotrzeć  cichobieżnymi windami znajdującymi się w każdym budynku, a biegi klatek schodowych wykończone są w granicie. Pod kompleksem "Osiedla Ostoja"  znajduje się parking podziemny z garażami oraz komórkami lokatorskimi. Dodatkowe miejsca postojowe są usytuowane na osiedlu oraz w jego obrębie.

D5
1
Bezpieczeństwo naszych mieszkańców zapewniają wideodomofony oraz antywłamaniowe drzwi, a spokojna i zielona okolica gwarantuje odpowiedni odpoczynek. Dodatkowo zaprojektowano nowoczesny plac zabaw dla dzieci oraz miejsca rekreacyjne dla wypoczynku mieszkańców. Do wszystkich kondygnacji można dotrzeć cichobieżnymi windami zanajdującymi się w każdym budynku, a brzegi klaterk schodowych wykończone są w granicie.
Pod komlpleksem "Osiedla Ostoja" znajduje się parking podziemny z garażami oraz komórkami lokatorskimi. Dodatkowe miejsca postojowe są usytuowane na osiedlu oraz w jego obrębie.
2

Atutem inwestycji jest niewątpliwie lokalizacja. W okolicy 300 m znajdziemy szkołę podstawową, gimnazjum, liceum, sklepy ogólnospożywcze, a około 500 m od osiedla znajdują się żłobki, przedszkola oraz galerie handlowe.

Nieopodal "Osiedla Ostoja" płynie największa rzeka Suwalszczyzny-Czarna Hańcza, która będzie idealnym miejscem na długie spacery oraz wycieczki rowerowe.

2

Do wyboru przyszłych mieszkanców zaprojektowano ergonomiczne mieszkania o różnorodnej wielkości z przestronnymi balkonami i tarasami. Mieszkania "Osiedla Ostoja" są ciche i ciepłe, dzięki użytym materiałom wysokiej jakości, spełniają najostrzejsze wymogi pod względem izolacyjności cieplnej oraz ochrony akustycznej.

Zastosowanie energooszczędnych materiałów zapewni niskie koszty utrzymania mieszkania, a zainstalowana mowoczesna instalacja techniczna jest dużym udogodnieniem każdego lokalu.

4

Ruszyła sprzedaż budynku D

Zadzwoń